Садиба у Люльки
Відпочинок в Карпатах

В ліс по афини
Огляди У Люльки - Україномовні матеріали
Написав kosiv.net   

Незабутні та привабливі Карпати... Власне тут, на території міста Косів, розмістилась, серед неповторної краси, приватна садиба "У Люльки". Дещо віддалившись від міста, обабіч лісової дороги можна побачити її красивий будинок. Господарі - молоді, вічливі та гостеприїмні люди, які зроблять Ваше перебування у садибі незабутнім і неповторним, організують цікаві екскурсії, походи в гори, в ліс по ягоди, гриби, афини...В ліс по афиниЛіто тішить нас не лише теплим сонечком та очікуваним врожаєм, який можна зібрати власноруч, далеко не відходячи від садиби.
Літній ранок, сонечко і ми збираємось в ліс по афини (чорниці)... Збирати їх — справа не з легких. Ця ягода лікує не лише тіло, а й душу. З неї роблять вино, яке має прекрасні смакові якості, високі лікувально-дієтичні властивості.

Обов'язково треба одягати одяг з довгим рукавом, щоб не поколоти собі руки. Привітні господарі дадуть Вам для прогулянки у ліс все необхідне, а якщо потрібно буде, то і самі супроводять Вас, покажуть і розкажуть як збирати афини.

Але лиш Ви почнете збирати афини, зразу звернете увагу на те, що лиш Ви нарвете жменьку, захочете у кошик кинути, а рука нагору, до рота потягнеться... Так додому можна повернутись без урожаю, зате вдосталь насмакувавши ягід і отримавши від прогулянки масу задоволення.