Садиба у Люльки
Відпочинок в Карпатах

Україномовні матеріали
В ліс по афини
Огляди У Люльки - Україномовні матеріали
Написав kosiv.net   

Незабутні та привабливі Карпати... Власне тут, на території міста Косів, розмістилась, серед неповторної краси, приватна садиба "У Люльки". Дещо віддалившись від міста, обабіч лісової дороги можна побачити її красивий будинок. Господарі - молоді, вічливі та гостеприїмні люди, які зроблять Ваше перебування у садибі незабутнім і неповторним, організують цікаві екскурсії, походи в гори, в ліс по ягоди, гриби, афини...

Детальніше...
 
Комфорт та затишок
Огляди У Люльки - Україномовні матеріали
Написав kosiv.net   

У неповторних Карпатах, в місті Косів розташована прекрасна приватна садиба "У Люльки". Тут є можливість чудово відпочити і оздоровитися. Природна краса гірських лісів, чисте повітря і цілющі джерела сприяють прекрасному відпочинку і оздоровленню, і залишають приємні спогади.
Деревяна споруда і розкішно оформлена садиби заманює сюди цінителів комфортного мешкання та відпочинку. Оригінальний інтер'єр, комфорт і якісний сервіс - все це робить Ваше перебування незабутнім.
У ЛюлькиТриповерхова деревяна будівля, чудово й зі смаком оформлена територія, на якій знаходиться колиба (домашня гуцульська кухня), сауна, качелі, альтанки, мангал - все для Вашого комфорту. Територія загороджена парканом (забором), і це дає можливість маленьким гостям вільно пересуватись по території, а їхнім батькам спокійно відпочивати, У Люльки тому діти постійно на очах у батьків, так би мовити, все під рукою...

У садибі комфортні двомісні і тримісні номера зі всіма зручностями. У кожному номері є супутникове телебачення.
Також є обладнана кухня, де за бажанням Ви можете приготувати їжу на свій смак.
Є можливість випрати, висушити, випрасувати одяг, власноруч приготувати шашлик.

Власники садиби - сім'я Люльки - гарантують Вам максимальний гуцульський комфорт і затишок!

 
Рибалка
Огляди У Люльки - Україномовні матеріали
Написав kosiv.info   

Рибалка - улюблений спосіб проведення вільного часу. Одні і тіж заклади, одноманітне життя, міський шум і суєта – відправляйтеся на риболовецьку базу, дозвольте собі дихати чистим повітрям, милуватися безтурботною красою і відчувати себе частиною сильної і вільної стихії.

Детальніше...